Грати в покер

Грати в покер

Покер – це дуже цікава, інтелектуальна та дуже азартна карткова гра. Вже кілька десятків років регулярно кажуть про те, що «кращі часи» покеру залишилися в минулому. В 2021 році легких грошей в покері стало помітно менше, тож розраховувати на великі виграші за мінімальних зусиль точно не варто. З іншого боку, зважаючи на популяризацію онлайн-покеру, сьогодні кожен гравець може отримати не лише фінансову винагороду, а й надзвичайне задоволення від популярної карткової гри. Грати в покер на справжні гроші можуть всі бажаючі. Для цього достатньо обрати кращий покер-рум та пройти в ньому реєстрацію.

Як правильно грати в покер – 10 основних комбінацій

Щоб бути успішним гравцем та зрозуміти, як правильно грати в покер, необхідно вивчити основні покерні комбінації. Всього їх нараховується десять, про ці комбінації повинні знати всі без виключення гравці.

 1. Флеш-рояль – найсильніша та найвідоміша комбінація, що складається з десятки, валету, дами, короля та туза однієї масті.
 2. Стріт-флеш – п’ять карт однієї масті поспіль, наприклад, 6, 7, 8, 9 та 10.
 3. Каре – чотири карти одного номіналу, наприклад, чотири тузи або чотири вісімки.
 4. Фул-хаус – три карти одного номіналу + дві карти іншого номіналу, наприклад три дами + дві десятки.
 5. Флеш – п’ять карт однієї масті, які не обов’язково йдуть поспіль, наприклад, 4, 7, 8, валет, туз.
 6. Стріт – п’ять карт поспіль по старшинству, але різних мастей, наприклад, 3, 4, 5, 6 та 7.
 7. Тріпс – три карти одного номіналу + дві інші карти, наприклад, три дами + 7 + 9.
 8. Дві пари – дві карти одного номіналу + дві карти іншого номіналу, наприклад, дві вісімки + дві дами.
 9. Пара – дві карти одного номіналу + будь-які інші дві карти, наприклад пара вісімок.
 10. Старша карта – люба інша комбінація, не описана вище.

Якщо кілька гравців за одним столом зібрали однакові комбінації, переможець визначається за додатковими показниками. Наприклад, в комбінації «Дві пари» п’ята карта називається кікером. Саме ця карта визначає, хто з гравців стає переможцем. Гра в покер онлайн вимагає постійного підрахунку та порівняння карт.

Фінансові ліміти при грі в покер онлайн

Інколи гра в покер онлайн може відрізнятися в залежності від грошових сум за ставками, що інакше називаються лімітами. Таким чином, можна виділити наступні види покеру.

Лімітований покер

В такому разі для кожного раунду гри встановлюються фіксовані ліміти. Жоден з гравців не зможе перевищити встановлений ліміт. Обираючи стіл, як грати в покер на гроші, завжди треба враховувати прийняті за ним ліміти ставок.

Пот-лімітований покер

В цьому виді покеру гравці мають значно більше свободи, проте певні обмеження все ж існують. Жоден з гравців не зможе зробити ставку, яка буде вищою за загальний банк гри. Грати покер на гроші можна фактично без обмежень.

Як грати в покер на гроші без лімітів

Якщо ви вирішили грати в покер без грошових обмежень, то зможете поставити будь-яку суму грошей, яка не буде перевищувати стек – тобто суму грошей, що є на руках. Безлімітний покер є найбільш поширеним видом цієї карткової гри.

Корисні поради для початківців, як грати в покер на гроші

Незважаючи на існування сотень стратегій для грив покер, немає жодного стовідсоткового алгоритму, що б дозволив отримати виграш без ризику. Ось кілька корисних порад, що можуть допомогти починаючим гравцям. Дізнайтеся більше про те, як грати в покер на гроші та стабільно вигравати.

 1. Старайтеся грати тільки в сильні руки, а інші комбінації краще взагалі скидати одразу. Наприклад, у Карибському покері існую 169 варіантів сильних рук, але лише п’ять з них гарантують виграш.
 2. Якщо в вас не найкращі карти, спробуйте блефувати, показуючи суперникам, що у вас є карти значно кращі, ніж насправді.
 3. Більше уваги приділяйте грі на флопі та префлопі, так як це найважливіші моменти при грі в онлайн-режимі.
 4. Варто також ознайомитися с такими прийомами гри, як «слоуплей», «подовжена ставка», «чек-рейз» і т.п. Вчасне використання таких опцій дасть вам більше шансів на виграш.

Відео інструкції як правильно грати в покер

Відеоролики, змонтовані професіоналами, можуть бути надзвичайно корисними для починаючих гравців. Відео для навчання покеру можуть бути декількох типів. Серед них:

 • коментування окремої партії;
 • обговорення покерной теорії, розгляд важливих тем;
 • розбір рук з реплеера.

Навчання покеру по відео – один з найбільш ефективних і зручних способів дізнатися всі тонкощі карткового змагання. Після перегляду відео ви зможете краще грати в покер на справжні гроші. Інформація пропонованого розділу викладена доступно абсолютно для кожного. Навіть гравець взагалі без досвіду може, переглянувши кілька роликів, сміливо сідати за гральний стіл. Як грати в покер відео буде корисним також і для гравців з досвідом.

Відеонавчання гри в покер пропонує до розгляду безліч стратегій, за допомогою яких можна буде відносно легко забрати банк. Новачкові не доведеться вигадувати велосипед. Всі ефективні методики вже розроблені. Гравцеві досить приділити трохи часу і знайти відповідні записи.

Як грати в покер безкоштовно онлайн

Є кілька варіантів грати в покер онлайн безкоштовно, не ризикуючи власними грошима. Новачкам і любителям офіційні покер-руми пропонують функціональні мобільні додатки і розважальні сайти. Грати на умовні гроші можна в кожному популярному румі. Зазвичай користувачі отримують обмежену кількість фішок в день. Це змушує хоча б трохи їх цінувати: моментально втратиш – проведеш менше часу за столом – не зможеш більше грати в покер онлайн безкоштовно. Але і виграними фішками реальний баланс не збільшити – це всього лише фантики.

Руми дозволяють вибирати серед кількох варіантів покеру. Крім Техаського Холдема і Пот-лімітної Омахи, є 5-карткове Дро, Стад, Бадуги і їх різновиди. Крім того, є гнучкі настройки інтерфейсу: столу, колоди, анімації, звуків. Щоб почати грати в покер румі з реальною або умовною валютою, необхідно пройти реєстрацію. Зазвичай потрібно лише придумати логін з паролем і вказати e-mail.

Як почати грати в покер онлайн на справжні гроші

Сучасні покер-руми пропонують грати в покер на гроші не лише через браузерні версії сайтів, а й через окремі програми. Скачати десктопний або мобільний клієнт для гри в покер можна з офіційного сайту покер-руму або з мобільного маркету App Store або Google Play. Для гри на гроші треба обов’язково зареєструватися та внести депозит. Зазвичай покерні руми пропонують поповнити рахунок з банківської картки або через онлайн-банкінг. Деякі покер-руми приймають оплату з криптовалютних гаманців. Як тільки на балансі буде потрібна сума, ви зможете обрати підходящий стіл для гри в покер та розпочати гру. Виграші відображаються на балансі в режимі реального часу, тож ви завжди можете зупинити гру, щоб вивести виграні гроші.