Ключова термінологія для нових гравців у покер

Ключова термінологія для нових гравців у покер

Окрім польових видів спорту, покер є однією з найпопулярніших і найбільш популярних ігор на планеті. Подібно до того, як ви ніколи не мріяли приєднатися до великої спортивної команди, не знаючи внутрішньої тактики, корисно грати в покер лише після того, як ви вивчили ключову термінологію гри – інакше ви можете почуватися повністю розгубленими та розгубленими, сівши за стіл!

Якщо ви вирішите зіграти свою першу партію в покер, не навчившись, вам може здатися, що всі навколо вас розмовляють зовсім чужою мовою. Отже, перш ніж сісти та пограти з друзями (або навіть подумати про те, щоб робити ставки онлайн на улюблену гру в казино чи грати в покер), прочитайте далі, щоб дізнатися, що вам потрібно знати про ключову термінологію покеру. Перейдемо прямо до цього:

Пояснення ключової покерної термінології

Дія: одне з найбільш часто використовуваних слів у покері, яке зазвичай використовується для опису обов’язку гравця прийняти рішення або для опису того, що він був залучений у саму гущу подій. Наприклад, « За столом було багато дій».

Олл-ін: Швидше за все, ви вже чули це на телебаченні чи в кіно . По суті, це ставка або підвищення, коли ви робите ставку на всі гроші, які у вас є на столі, за одну руку. Олл-ін вважається найбільш захоплюючим ходом, який можна зробити в покері.

Анте : невелика примусова ставка, зроблена на початку роздачі, до роздачі карт. У грі з анте зазвичай більше дій, ніж у грі лише з блайндами.

Bad Beat Jackpot: Великий додатковий приз, який присуджується, коли достатньо сильна рука програє ще сильнішій після того, як принаймні один гравець йде олл-ін і ця рука йде до шоудауну. Ви можете виграти BBJ після програшу з Four of a Kind або отримати сильнішу руку від ще кращої – ознайомтеся з умовами BBJ в онлайн- покер-румі , де ви граєте.

Backdoor: у таких іграх, як Texas Hold ‘Em і Pot-Limit Omaha, цей термін використовується для опису того, як гравець може перейти від слабкої руки до хорошої за останні дві роздані карти, зазвичай маючи три карти стріт або флеш на флопі.

Блайнд: вимушена ставка, яку ви повинні зробити, щоб взяти участь у роздачі на початку раунду. Існують « великі» блайнди та « малі» блайнди, які змінюються в ході гри. Якщо ви є « великим» блайндом, вам доведеться заплатити більше за участь у роздачі, ніж усі інші, але це зобов’язання поділяється на майбутні руки.

Спалення: коли ви скидаєте верхню карту з колоди обличчям вниз.

Колл: це коли ви зрівнюєте ставку, зроблену попередньою особою, замість того, щоб скидати або рейзити. Чек і колл описані як пасивні дії в покері.

Чек: якщо ставка не зроблена, ви можете зробити чек, щоб залишитися в роздачі, не ризикуючи грошима.

Загальні картки: у техаському холдемі вам буде роздано дві окремі карти, які залишатимуться приватними. Потім буде роздано п’ять карт, які можна побачити та використовувати всім за столом, вони відомі як « загальні карти» або дошка.

Флоп : перші три загальні карти роздаються разом і відомі як « Флоп» .

Фолд : коли ви вирішуєте, що вам не підійде рейз або ставка, ви фолдите. Ви також втрачаєте гроші, які поклали в банк під час роздачі.

Хедз-ап: це термін, який використовується для опису, коли банк змагається двома гравцями в прямому перестрілці. Також формат покеру, де ви граєте проти одного суперника.

Приховані карти: це карти, які роздаються вам закритими руками на початку кожної роздачі.

Мук: це купа скинутих карт у кожному раунді. Можна кинути свою карту в смітник, що те саме, що фолд.

Натс : найкраща можлива комбінація, яку можна сформувати разом із картами на дошці. Якщо у вас є натс на рівері, це гарантує, що ви виграєте банк у шоудауні, якщо ваш опонент також не має натсів. Якщо у вас є горіхи, влада у вас!

Rags: низький флоп, який, здається, не допомагає нікому за столом.

Веселка : коли флоп містить три різні масті. Один цікавий факт про райдужний флоп полягає в тому, що флеш-рояль та інші надсильні руки, як-от каре, отримати важче.

Стратегія : набір варіантів, які визначають ваші дії за покерним столом. Залежно від вашої покерної стратегії ваш стиль гри можна описати як тайт-агресивний, лузово-агресивний, тайт-пасивний або лузово-пасивний. Докладніше про різні типи гравців у покер читайте тут .

Рівер: п’ята й остання загальна карта, яку потрібно взяти, іноді відома як « П’ята вулиця» .

Tilt/Tilted: термін, який використовується для опису людини, яка грає на основі емоцій, як правило, негативних, таких як гнів або жаль. Якщо хтось коли-небудь називатиме вас тильтом , настав час відпочити!

Поїздки: трійки одного виду утворюються з пари на дошці.

Терн: четверта зі спільних карт, яку потрібно взяти, іноді відома як « Четверта вулиця» .

Квадрацикли : четвірка