Як правильно грати в покер?

Як правильно грати в покер?

Покер – це гра, в якій легко зрозуміти правила, але складно стабільно вигравати. Тисячі новачків щороку сідають за реальні і віртуальні покерні столи. Що цікаво, помилки багатьох гравців є більш-менш типовими. Ми зібрали ці тонкощі гри в одному тексті, щоб ви могли почати грати в покер обережно і вже з певною теоретичною базою. Адже тільки така гра призводить до стабільних результатів. Намагаємося розібратися, як правильно грати в покер онлайн.

Як грати в покер – типові помилки

Як правильно грати в покер, або чому бездумний блеф призводить до поразок

Покер складний і багатогранний. Потрібні роки, щоб на 100% розібратися, як грати в покер. Але під впливом медіа багато хто впевнений, що це просто гра, де блефують. Коли такі гравці вперше сідають за стіл, вони вже готові зображати сильні комбінації. Але хороший блеф вимагає знань і досвіду – тут важливо і проти кого блефувати, і якого розміру ставки і навіть які у вас на руках карти (бо тоді їх точно немає у суперника).

Новачки рідко про таке замислюються, як грати в покер, блефують одноманітно і розмашисто – і на флопі, і на рівері вони швидко ставлять половину банку, не звертаючи уваги на те, які вийшли карти. Вони не розуміють, що якщо в суперниках досвідчений гравець, то після флопа він навряд чи викине карти в пас на рівері. В результаті непродуманий блеф веде до втрати величезної кількості фішок. Щоб зрозуміти, як правильно грати в покер онлайн, поцікавтеся правилами вдалого блефу.

Неуважність до гри суперника

Покер – це гра з неповною інформацією, на відміну від, наприклад, шахів. І завдання хорошого гравця – шукати всі можливі способи цю інформацію витягти. Починаючі гравці в покер іноді забувають про існування суперника. Щоб вигравати багато та часто, необхідно слідкувати не лише за своїми картами, а й за діями суперників. Не знаєте, як навчитися правильно грати в покер? Спробуйте передивитися відео про точний аналіз гри суперників.

Відсутність банкролл-менеджменту

Всі покерні професіонали стежать, щоб у них було достатньо грошей на гру, тому що знають як правильно грати в покер. Вони не сядуть за стіл з лімітами 10 доларів, якщо у них на рахунку 100 доларів. Справа навіть не в тому, що один конкретний турнір можна програти через невезіння. Такий підхід береже від прийняття неправильних рішень через тиск грошей. Початківці рідко стежать за банкроллом і це відображається на грі – гравці затискаються тим сильніше, чим ближче до призів, бояться великих ставок навіть з сильними комбінаціями. А потрапивши в призи в турнірі такі гравці зовсім перестають грати, намагаючись не виграти, а просто як можна довше просидіти.

Як правильно грати в покер, щоб вигравати

У покері неможливо виграти пасивною грою. Це одне з базових правил, як правильно грати в покер щоб вигравати. Увімкніть будь-який стрім професійного гравця – він частіше буде робити ставки, ніж робити чек. І часто це великі ставки, і часто такий тиск змусить опонентів викинути карти в пас. Багато недосвідчених гравці діють пасивно, не намагаючись переграти суперників і звертаючи увагу тільки на свої карти. Якщо вони не зібрали виграшну комбінацію, вони роблять чек і фактично припиняють боротьбу. Опоненти все розуміють і забирають банк блефом.

Як правильно грати в покер онлайн в перспективі

Секрети Техаського Холдема неодмінно пов’язані з базовою стратегією блекджеку. Відносно цієї карткової гри – гравець не може точно знати, яка карта буде відкрита наступною. В жодному разі не можна навіть подумати про стовідсоткову ймовірність випадання певної карти. В покері також важливіше отримати перевагу на дистанції. Якщо в довгостроковій перспективі ви зможете отримувати стабільний плюс – це вже немало. Якщо бажаєте дізнатися, як правильно грати в покер щоб вигравати – спробуйте зіграти спочатку в безкоштовні версії покер-румів.

Як навчитися правильно грати в покер – допоміжні інструменти

Щоб стати профі та зрозуміти, як правильно грати в покер, вам потрібно не тільки навчитися грати в покер на професійному рівні, а й освоїти різноманітний допоміжний софт. Сьогодні існує безліч програм, які спрощують роботу покериста в різних напрямках. Наприклад, деякі програми дозволяють відслідковувати доходи, аналізувати ігрові сесії, вибирати столи для гри, збирати статистику на суперників, тренуватися і т.д. З цього різноманіття Вам доведеться вибирати ті інструменти, які Вам необхідні, щоб зробити свою гру краще. На деякі програми доведеться витратитися, так як вони є платними. Витрати на них будуть додатковими інвестиціями в покер, якщо Ви навчитеся використовувати дані інструмент на практиці. Не варто економити, якщо ви прагнете дізнатися, як навчитися правильно грати в покер.