Головні онлайн-міфи про МТТ, які ви повинні знати

Головні онлайн-міфи про МТТ, які ви повинні знати

Хоча Інтернет є, ймовірно, найкращим місцем для вивчення турнірної стратегії , деякі ресурси можуть звести вас хибним шляхом.

Існує багато міфів про онлайн-турніри , які можуть коштувати вам грошей у довгостроковій перспективі, тому ми хотіли розвіяти небо та згадати найпоширеніші помилки. Хоча ми не можемо згадати їх усіх, уникнення цих міфів точно допоможе вам досягти кращих результатів.

Без зайвих слів, ось 4 найкращі міфи про онлайн-покер , представлені thebestpokersitesonline.com , у які ви не повинні вірити.

Тільки великий стек може грати агресивно

Серед багатьох новачків у турнірному покері поширений міф про те, що ви можете грати агресивно, лише якщо у вас найбільший стек.

Правда полягає в тому, що кожна ситуація відрізняється, і хоча це правильно, що лише великий стек може грати агресивно в деяких випадках, коли це безпосередньо пов’язано з обчисленнями ICM, здебільшого гра відбувається не так.

Окрім розміру стека, є багато інших факторів, які слід враховувати, перш ніж вирішити, грати вам агресивно чи пасивно. Серед іншого, це позиція, етап турніру, рівень інших гравців і структура оплати.

Коротше кажучи, ви не повинні принижувати свій рівень агресії лише тому, що у вас не найбільший стек за столом.

Ви не повинні дзвонити, якщо у вас менше десяти BBs

Багато ресурсів повідомляють, що ви можете грати в стратегію пуш-фолд, лише якщо у вас менше 10BB. Однак такий спосіб мислення трохи застарів.

Наприклад, одна з найпоширеніших ситуацій, коли доцільно зробити колл замість того, щоб йти олл-ін з 10 ББ, коли ви знаходитесь у ББ, і вам потрібно покласти 1 ББ у банк, щоб побачити флоп.

Це життєздатна стратегія, оскільки багато гравців у покер використовують невеликі розміри відкритих рейзів у турнірах, у результаті чого ВВ потрібно лише близько 20% еквіті, щоб зробити колл беззбитковим.

У таких ситуаціях колл із BB дозволить вам краще реалізувати еквіті як короткий стек поза позицією. Зробивши колл, ви дозволяєте собі побачити флоп і отримуєте додаткову інформацію, на основі якої ви можете зробити олл-ін, якщо ви потрапили у свою руку, дозволити опонентові зробити ставку або скинути карти, якщо ви пропустите флоп.

Ви не повинні боятися йти ва-банк

Інший поширений міф про турнірний покер полягає в тому, що якщо у вас короткий стек, ви повинні подвоїтися, як тільки отримаєте хорошу руку.

Логіка цього полягає в тому, що у вас обмежені можливості робити ходи на основі ваших активів в онлайн-турнірах, тому вам слід використовувати кожен шанс, який ви отримуєте, і не дозволяти гарній роздачі пропасти даремно.

При цьому вам також потрібно звернути увагу на інші стеки за столом і структуру виплат. Ми згадуємо про це, тому що буде багато ситуацій, у яких фолд для сходів буде кращим ходом, ніж йти ва-банк.

Наприклад, якщо в турнірі залишилося четверо гравців, один гравець із 30 ББ, ви з 10 і двоє гравців із 4ББ, ви захочете уникати йти ва-банк проти великого стеку, навіть якщо у вас хороша рука.

Ваш найкращий варіант — почекати, поки один або обидва короткі стеки вибухнуть, перш ніж вирішите зробити хід і спробувати подвоїтися.

Вам потрібно домінувати в турнірі, щоб виграти

Хоча приємно перемагати всіх інших гравців за столом, перемога в турнірі не вимагає від вас домінування в ньому від початку до кінця. Насправді спроба продовжувати цей стиль гри коштуватиме вам багато EV у довгостроковій перспективі.

Турнірний покер — це складний формат, який вимагає від гравців розуміння того, яка дія принесе їм найбільше грошей у довгостроковій перспективі .

Це означає, що вам доведеться навчитися перемикатися в залежності від таких факторів, як кількість гравців у турнірі, розмір стека за вашим столом, розмір стека, рівень майстерності ваших опонентів і динаміка гри.

Залежно від вищезазначеного, хороші гравці в покер іноді можуть грати більш консервативно, навіть якщо у них великий стек, і агресивно грати, якщо у них короткий стек, якщо це необхідно