Навіщо грати в покерні сателіти та як досягти успіху

Навіщо грати в покерні сателіти та як досягти успіху

Для більшості рекреаційних і навіть професійних гравців у покер сателіти не такі цікаві, як інші покерні турніри , але цей формат має велику цінність, якщо до нього підійти правильно.

У цій статті пояснюється, чому вам варто спробувати сателітні турніри та яка стратегія допоможе вам досягти найкращих результатів. Давайте розпочнемо:

Переваги гри в сателітні турніри

Хороша новина полягає в тому, що більшість найпопулярніших онлайн-покерних сайтів мають кілька сателітів для подій у прямому ефірі та онлайн, тому єдине питання полягає в тому, чому вам варто грати в них. Залежно від вашого розкладу, банкролу та досвіду, є кілька причин, чому вам варто спробувати сателітні турніри, тож давайте розберемося в перевагах.

По-перше, цей формат турніру є чудовою альтернативою для гравців у покер, які ще нарощують свій банкрол, але хочуть зіграти в подіях з більшим бай-іном. Сателіти дозволяють їм виграти квиток на більший турнір, не ризикуючи значною частиною свого банкролу .

По-друге, вам варто спробувати сателіти, оскільки більшість гравців не мають досвіду в цьому форматі. Ви легко переможете своїх конкурентів, якщо приділите достатньо часу вивченню правильної стратегії .

Третя причина полягає в тому, що стратегія для сателітних турнірів не така складна, як для інших форматів турнірів, і вам буде легше її освоїти.

Нарешті, оскільки ви матимете значну перевагу в навичках, різниця в сателітних турнірах буде набагато меншою, оскільки гравцям потрібно лише заробити гроші , щоб отримати винагороду у вигляді квитка.

Стратегія сателітного турніру

Як і в усіх форматах MTT, найкращий спосіб підійти до сателітів – це пристосувати свою гру до етапу турніру. З огляду на це, існує три основні етапи:

  • Рання стадія
  • Середня стадія
  • Пізня стадія

Давайте детальніше розглянемо, як підійти до кожного етапу:

Стратегія для ранніх етапів сателітних турнірів

Ваш підхід до ранніх етапів сателітних турнірів має бути таким же, як якщо б ви грали в турнірах інших форматів, тобто ваша головна мета на цьому етапі — спробувати створити стек і уникати розіграшу маргінальних рук.

На ранній стадії сателітних турнірів зазвичай є велика кількість слабших гравців, і ви повинні намагатися зіграти банки проти них, але не до такої міри, щоб вступати у війну 3-бетів з рештою столу.

Будьте терплячими, чекайте хороших стартових рук, і найчастіше слабші гравці даруватимуть вам свої фішки, переграючи посередні комбінації рук.

Стратегія для середніх етапів сателітних турнірів

Залежно від того, наскільки велике поле в сателітному турнірі, у деяких випадках середня та пізня стадії можуть збігатися.

Більші польові турніри, як правило, мають впізнавану середню структуру. Однак іноді буває важко розрізнити середню та пізню стадії в менших подіях.

Ваше найважливіше завдання на середньому етапі — визначити, наскільки ви близькі до бульбашки та скільки приблизно фішок вам знадобиться, щоб отримати гроші.

Якщо ви зробите неправильне припущення, це може призвести до того, що ви будете грати неоптимально. Можливо, ви намагаєтеся поборотися за банки, коли це не потрібно, або, можливо, ви граєте тайтово, коли вам потрібно поборотися за банки. Це найпоширеніші помилки гравців у сателітах.

З огляду на це, якщо ви новачок у цьому форматі, вам найкраще подивитися, який середній стек у турнірі та скільки людей залишилося. На основі цього ви можете визначити, скільки фішок вам знадобиться, щоб вижити та отримати квиток.

Стратегія для середніх етапів сателітних турнірів

На пізній стадії сателітів вам доведеться внести найбільші корективи у свою регулярну турнірну стратегію. Це також найважливіший етап турніру, оскільки немає стрибків у виплаті, тобто ви або виграєте, або програєте.

Наприклад, у звичайних турнірах винагорода за отримання грошей зазвичай у 2 рази перевищує бай-ін. Однак у сателітних турнірах винагорода за виграш становить приблизно 10-кратний бай-ін. Це робить кожну помилку набагато дорожчою.

Найважливішим на цьому етапі є зрозуміти, скільки місць у вас від грошей і скільки стеків, менших за ваші, залишилося в турнірі.

Наприклад, на відміну від звичайних турнірів, якщо ви маєте найбільший стек на пізній стадії сателітних турнірів, ви можете дозволити собі грати пасивно та не брати участь у банках, оскільки виграш фішок не вартий стільки ж, скільки збереження вашого стека.

З іншого боку, якщо у вас є один із найменших стеків, вам потрібно буде виграти кілька фішок, але спробуйте заштовхнути гравців із подібними стеками, оскільки вони з меншою ймовірністю коллуватимуть вас, що дає вам можливість виграти додаткові фішки, не виходячи на шоудаун.

Ось і все – тепер збирай свої великі квитки, граючи в сателіти!